HOTELMATE OTEL YÖNETİM SİSTEMLERİ

HotelMate; Planlama, Ön Büro, Ön Kasa, Döviz İşlemleri, House Keeping, Santral, Güvenlik, Raporlama, Tanımlar/Parametreler ve Arşivleme bolümlerinden olusmakta ve Otellerin kullanım kapasitesine gore FRONT DESK, FRONT DESK PLUS, STANDART ve SUPREME versiyonlarıyla kullanıma sunulmaktadır.

Modüler yapısıyla pansiyondan 5 Yıldızlı otellere kadar geniş bir yelpazeye hizmet etmektedir.

HotelMate Front Desk; Tek kullanıcılı oteller için önerilen versiyonlardan biridir. İçerdiği fonksiyonlar; ön büro, ön kasa, döviz işlemleri, ilgili raporlar, tanımlar/parametrelerdir.

HotelMate Front Desk Plus; Tek kullanıcılı oteller için önerilen versiyonlardan biridir. İçerdiği fonksiyonlar; planlama, ön büro, ön kasa, döviz işlemleri, santral, ilgili raporlar, tanımlar/parametrelerdir.

HotelMate Standart; Çok kullanıcılı, 3 ve üzeri yıldızlı oteller için önerilen versiyonlardan biridir. İçerdiği fonksiyonlar; Front Desk Plus versiyonuna ek olarak House Keeping ve Güvenlik fonksiyonlarını da içermektedir.

HotelMate Supreme; Çok kullanıcılı, 3 ve üzeri yıldızlı oteller için önerilen versiyonlardan biridir İçerdiği modüller; HotelMate Standart‘ın sahip olduğu fonksiyon ve bazı ek modüllerin yanı sıra Arşivleme fonksiyonuna da sahiptir. İlişkisel database kullandığı için çok daha hızlı ve güvenlidir. Raporlamalar kısmı (özellikle yönetim raporları) çok daha geniştir.

HOTELMATE